Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Kup słój z kranikiem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Znacznym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Do czego można je użyć? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoiki mają duże pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że chętnie jest on używany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania oranżad, kompotów, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]