Słoiki i butelki szklane w dużej ilości – oferta dla przetwórców żywności

Słoiki i butelki szklane w dużej ilości – oferta  dla przetwórców żywności

Chcesz kupić słoiki szklane hurt? Zobacz tu.

Przetwórstwo żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, iż sporą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to również branża, w której wyśmienicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile zachęcą odbiorcę do swojego autorskiego, ekologicznego albo pysznego produktu. Przeznaczona na handel żywność musi być zabezpieczona tak, aby artykuł jak najdłużej pozostał świeży, a zatem najlepiej w butelki i słoiczki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików to sposób na optymalizację wydatków

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. smalec kanapkowy, konfitury czy żurek, będzie zużywać rocznie nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie będzie więc dla niego zarówno formą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając towar na palety przeważnie można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek i słoików. Dzięki temu też dostanie towar dużo szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co znajduje się w jego asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła znakomite do rozlewania piwa, wina czy soków. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od rozmiaru opakowań – po 500, 1400, a nawet 2000 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać zamówiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Razem z paletą butelek i słoiczków hurtowo można dodatkowo kupić większą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]