Wszyscy noszą celebrytki

Wszyscy noszą celebrytki

Szukasz celebrytek? Wejdź na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki.

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Duża dostępność wzorów i materiałów, z których są wykonywane sprawia, iż każdy łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, a także srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne albo z otworem, symbol nieskończoności, słonik i żyletka. Panie zwykle dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, ale też pasującego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności i niepokorności.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]