Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Dowiedz się, gdzie kupić kontener na gruz.

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery na odpady – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z wielu wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na budowach nierzadko wykorzystywane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]