W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Więcej o pracy polskiego psychologa UK znajdziesz tu.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Aktualnie przez Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, lecz ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii wywołuje wiele problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego udać?

Przebywanie na emigracji i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie w obcym kraju, generują mnóstwo komplikacji, którym bardzo trudno jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Do tego nieraz pojawiają się też kłopoty z otrzymaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak znajomości języka, który ciągle jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu niezwykle trudno jest zapanować bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie należy bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które przekazano w czasie wizyty będą powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać swoich problemów oraz słabości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, jak również pokazuje jak identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co powie jej specjalista.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339